ספרי מעגל הקשבה

Book11דרך מעגל ההקשבה / ג'ק צימרמן בשיתוף עם וירגי'יניה קויל" ההשתתפות במעגל הקשבה מלמדת אותנו לשחרר ציפיות ולהקדיש את מלוא תשומת הלב לאחרים. התרגול מעודד תגובה מתוך חמלה, ומהווה מקור לא אכזב לחכמה. כאשר אנו מאזינים מתוך כבוד ומביעים את עצמנו בכנות ובלב פתוח-בדיבור, בשיר, בתנועה או בשתיקה- החמלה מתעוררת מעצמה. החכמה נובעת מתוך השלמות של המעגל ומגלה את עצמה בתור "האמת של המעגל". אמת זו יכולה לבוא לידי ביטוי דרך כל אחד מהמשתתפים או דרך השתיקה. ההקשבה לקולו של מעגל ההקשבה מלמדת אותנו שהידע שח המעגל גדול מסכום הידע של חלקיו".

ג'ק צימרמן
הוא חלוץ בתחום החינוך מזה שלושים וחמש שנה, פועל לגשר על הפערים בין העולם המודרני לבין העולם של החכמה המסורתית  לשם יצירת הזדמנויות חדשות לתקשורת אותנטית המבוססת על חמלה.
ג'ק צימרמן ייסד את ארגון אוהיי, קליפורניה, ארה"ב www.ojaifoundation.org, מנחה ומלווה את עמותת מעגל הקשבה.  עלות הספר 120 ש"ח.
לרכישת הספר יש לשלוח צ'ק על סך 137 ש"ח (כולל עלות טיפול ומשלוח) לכתובת: עמותת מעגל הקשבה (אצל עיטאף עווד), חיפה, רחוב בי לחם 59, דירה 4, 3556814. ההכנסות ממכירת הספרים הינן תרומה לעמותת מעגל הקשבה, המקדמת הקשבה ותרגול מהלב בבתי ספר, במסגרות רווחה, בארגונים ובקידום פעילות ליצירת חברה משותפת.לפרטים על הסדנה ולרכישת הספר ניתן לפנות לעמותת מעגל הקשבה בטלפון 050-7637058

 

Book22בשר ורוח /  ג'ק צימרמן וג'קלין מקנדלס"הספר בשר ורוח מאתגר את הקוראים להצטרף להרפתקה של אינטימיות וטרנספורמציה במערכות יחסים.ג'ק צימרמן וג'קלין מק'נדלס מתחלקים עם הקורא במשחק האורות והצללים בחייהם, וחושפים כיצד הוביל אותם המסע המשותף להקשבה במסירות, להתעלות מעבר לנושאים אישיים ולגילוי של קשר מיני-רוחני במודעות חדשה, שאותם הם מכנים "השלישי".רונית רינת-פלג וד"ר מוטי פלג, גלית ושי חנין, מנחים סדנת בשר ורוח, בישראל :"לאחר שנים של מיניות זוגית ארצית חשפו בפנינו החזון והתרגולים המתוארים בספר בשר ורוח את עוצמת החיבור בין גוף ונפש, והובילו אותנו לעבר התעלות נפש מקדשת, מעצימה ומרתקת, הפותחת שער אל האלוהי שבנו.  אנו מוקירים תודה לג'ק וג'קלין על כל מה שלמדנו ועדיין אנו לומדים מהם, ומודים על הזכות לשאת הלאה את הלפיד".הספר 'בשר ורוח' אזל בינתיים, לגבי הדפסה נוספת תבוא הודעה.
ההכנסות ממכירת הספרים הינן תרומה לעמותת מעגל הקשבה, המקדמת הקשבה ותרגול מהלב בבתי ספר, במסגרות רווחה, בארגונים ובקידום פעילות ליצירת חברה משותפת.
עמותת מעגל הקשבה, רחוב בית לחם 59, דירה 4, חיפה. מיקוד 3556814, 054-6924044